Haber

Başkan Kaya: “Aydın Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu çalışıyoruz, başka partiye geçmem söz konusu değil”

Ülke genelinde yaşanan siyasi gelişmelerin ardından başka partiye geçme durumu merak edilen DÜZGÜN Parti üyesi İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalıştıklarını belirterek, “Yok öyle değil. Partimden istifa edip başka bir partiye geçmem mümkün.”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 6 kişilik masadan ayrılmasının ardından Aydın’da gözler İYİ Parti İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’ya çevrildi. Siyasi gelişmelerin ardından Lider Kaya’nın partisinden istifa edip etmeyeceği merak konusu olurken, Lider Kaya sosyal medyadan yaptığı açıklamayla konuya açıklık getirdi. Aydın Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde hizmetlerine devam edeceklerini vurgulayan Lider Kaya, partisinden istifa etmeyeceğini açıkladı.

Başkan Kaya sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Güncel siyasi gelişmeler ve tartışmalar ışığında partimden istifa ederek başka bir partiye geçmem söz konusu olmadığını bir kez daha belirtmek isterim. İYİ Parti Belediye Başkanı olarak yoluma devam edeceğim.Ayrıca Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Topuklu Efemiz Özlem Çerçioğlu Şirketimizle birlik, beraberlik ve uyum içinde İncirliova’mıza ve Aydınımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.” – AYDIN

nallihan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu