Haber

Dybala’dan Mourinho itirafı: 5 cevapsız çağrı

Roma’nın yıldız oyuncusu Paulo Dybala, teknik direktör Jose Mourinho ile olan ilişkisini anlattı.

Arjantin basınına röportaj veren Dybala, Mourinho’nun Arjantin’in Dünya Kupası’nı kazanmasının ardından yaşadığı sevinci anlattı.

“5 cevapsız çağrı”

Dybala, “Dünya Kupası finali bitip soyunma odasına gittiğimde ailemi aramak için telefonumu elime aldığımda Mourinho’dan 5 cevapsız çağrı gördüm. Mourinho ile annemden önce konuştum. Çok mutluydu çünkü Arjantinlileri seviyordu. “söz konusu.

Yıldız isim, Mourinho’nun Arjantin’e karşı farklı duygular beslediğini söyledi. ”Bana her zaman Di María ve Messi hakkında harika şeyler anlatıyor, onları çok seviyor. Tüm Arjantinliler takımlarında ona daha fazlasını verdi ve herkesten övgüyle söz ediyor. Bütün Arjantinlilere büyük sevgisi var.” dedi.

Paredes transferi

Arjantinli futbolcu Leandro Parades’in transferi hakkında konuşan Dybala, şunları söyledi:

‘Paredes’i Roma’ya gelmeye ikna etmeye çalıştım. Yaz başında onunla konuştuğumda hâlâ Paris’e mi döneceğini yoksa başka bir takımda mı oynayacağını bilmiyordu. Mourinho’yla birkaç kez konuştum. Bir gün aniden Mou yanıma geldi ve sordu: “Leandro bize katılmaya istekli mi?” Onu aradım ve gelmesini söyledim. Soyunma odasında İspanyolca konuşmayı özledim, ailelerimiz birbirini tanıyor. O da benim gibi şehri gerçekten seviyor. Burası Arjantin’deki gibi insanların futbolu deneyimlediği bir şehir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu